Popularny TikToker został postrzelony w kinie

Popularny TikToker został postrzelony w kinie

Anthony Barajas został postrzelony podczas jednego z seansów kinowych. TikToker z niemalże milionem obserwujących znajduje się obecnie pod opieką medyczną.


Stany Zjednoczone, okolice Los Angeles. Anthony Barajas udaje się ze znajomymi do lokalnego kina na horror - na sali znajduje się łącznie sześć osób. Kilka minut później mroczne sceny dzieją się nie tylko na ekranie.

Jeden z mężczyzn obecnych podczas seansu wyciągnął broń i oddał kilka strzałów do innych ludzi. Influencer - Anthony Barajas prowadzący konto na TikToku pod pseudonimem @itsanthonymichael - zostaje postrzelony. Obecnie znajduje się w szpitalu i walczy o życie. Jego znajoma niestety zginęła na miejscu. 

Źródło: Instagram (@itsanthonymichael)


Jeśli zaś chodzi o sprawcę, to policja zatrzymała podejrzanego i postawiła mu zarzuty kradzieży oraz zabójstwa. Dodatkowo w jego domu znaleziono broń pasującą do tej, z której oddano strzały. Teraz sprawa czeka na finał.

Sam Anthony Barajas to dosyć popularny twórca internetowy, który na swoim TikToku zgromadził blisko 1 mln obserwujących. Miejmy nadzieję, że wyjdzie ze szpitala cały i zdrowy.

 

Kojarzycie postrzelonego TikTokera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.