Popularny kanał zwizualizował walkę T-Series vs PewDiePie

Popularny kanał zwizualizował walkę T-Series vs PewDiePie

O walce między PewDiePie a T-Series nasze dzieci będą czytać w podręcznikach do historii... albo przynajmniej będą mogły obejrzeć wizualizację przygotowaną przez FlareTV.


FlareTV to kanał, który ostatnio jest najbardziej znany z zestawienia licznika subskrypcji na żywo PewDiePie'a oraz T-Series. Wiemy dzięki niemu, że około 4 tysiące ludzi na świecie codziennie nie ma co robić i czynnie śledzi zmieniające się cyferki, niewybrednie przy tym komentując zachodzące zmiany. Aktualnie jest to jednak nieco ciekawsze, ponieważ T-Series po raz kolejny jest o włos od wyprzedzenia szwedzkiego YouTubera - różnica wynosi niewiele ponad 10 tysięcy subskrypcji.

Na kanale pojawił się jednak ciekawy film, w którym zwizualizowana została historia walki na subskrypcję między Pewd'sem a indyjskim gigantem. Film na szczęście nie ogranicza się tylko do rosnących linii, bowiem został opatrzony odpowiednimi komentarzami. Istna gratka dla fanów statystyki:Film pokazuje walkę na subskrypcje na przestrzeni pięciu miesięcy - od września 2018 do lutego bieżącego roku.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.