Popek zawitał u Wardęgi i wyruszył na pomoc psom

Popek zawitał u Wardęgi i wyruszył na pomoc psom

Sylwester Wardęga jakiś czas temu uruchomił Patronite'a dla swojego Psiakobusa, o czym pisaliśmy tutaj. Wczoraj na jego kanale pojawił się obiecywany film z Popkiem, z którym dostarczył karmę do schronisk.


Sylwester Wardęga postawił sobie bardzo ambitny plan dostarczania psiej karmy do schronisk przy okazji zapraszając znanych gości. Najpierw udało mu się spotkać z Boxdelem, Żiżejem i Medusą. Teraz przyszła kolej na Popka.Sylwek w drodze do schroniska poruszył z Popkiem kilka ciekawych tematów. Oczywiście nie mogło zabraknąć komentarzy o jego udziale w Tańcu z Gwiazdami i poprawy wizerunku. Wardęga zagadnął także rapera o to, czy słyszał o patostreamerach i co o nich myśli.

Podczas wspólnej przejażdżki Psiakobusem i przekazania karmy dla psów Popek pokazał, że jest on bardzo sympatycznym i łagodnym człowiekiem, który także kocha zwierzęta. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że ma on nawet świnię. Wspaniale ogląda się jak przejażdżki Psiakobusem pozytywnie oddziałują na gości, którzy zasiadają w fotelu pasażera, a świadomość, że kolejne psy mogą zostać uratowane jest jeszcze lepsza. Dowolną kwotę od siebie możecie dołożyć tutaj.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.