Kolejny milionowy kanał na polskim YouTube. Kto następny?

Kolejny milionowy kanał na polskim YouTube. Kto następny?

Coraz częściej słyszymy o tym, że kolejni polscy YouTuberzy przekroczyli próg miliona subskrypcji. Do grona zdobywców złotego przycisku dołączył dzisiaj również kanał Ponków. Jesteście ciekawi kto zdobędzie to osiągnięcie następny?


Ponki to grupa przyjaciół, która od września 2014 regularnie nagrywa na YouTube. Zajmuje na ten moment 28 miejsce w rankingu subskrypcji. Tuż za nimi znajduje się SPInka Film Studio, która w najbliższym czasie jako 30. kanał w Polsce przekroczy "złoty" próg. Ponki zasłynęły głównie dzięki filmowi pt. „Jak oblałem maturę 2015”, jednak największą popularnością na ich kanale cieszy się odcinek "Typowa lekcja języka polskiego", która w zabawny sposób przedstawia realia dzisiejszych szkół.Poza tym na ich kanale możemy obejrzeć zestawienie oczekiwań z rzeczywistością, czy choćby pośmiać się z sucharów od widzów. Ich stronę na Facebooku polubiło około 134 tysięcy osób, natomiast na Instagramie liczba followersów wynosi 127 tysięcy. Gratulujemy licznych sukcesów!

Kto następny osiągnie próg miliona subskrypcji na polskim YouTube? Patrząc na tygodniowe przyrosty YouTuberów możemy wywnioskować, że będą to kolejno: SPInkafilmstudio (za ok. 5 dni), smiechawaTV (za ok. tydzień) oraz Malczyńścy (najprawdopodobniej w okresie do 20 dni).

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.