Pomyłka YouTube! Nie zgadniecie do kogo trafił srebrny przycisk Daniela Magicala

Pomyłka YouTube! Nie zgadniecie do kogo trafił srebrny przycisk Daniela Magicala

Jak pewnie wiecie, YouTube na 100 tysięcy widzów daje możliwość twórcy odebrania swojego srebrnego przycisku. W ostatnich dniach nastąpiła jednak pomyłka związana z tą nagrodą, która w historii polskiego YouTube nie miała jeszcze miejsca, a dotyczy ona Daniela Magicala!


 

POLUB NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU KLIKAJĄC TUTAJ!


Daniel Magical próg 100 tysięcy widzów zdobył w kwietniu tego roku. Chwilę po tym, od razu zgłosił przez formularz YouTube chęć odbioru srebrnego przycisku. Dziś okazało się, że w końcu on dotarł, ale... do zupełnie innego YouTubera! I to w dodatku nie z Polski, ale z Chile. Jego nazwa na YouTube to "Alfred.Okay". Właśnie ten twórca postanowił o całym zdarzeniu nagrać materiał, przedstawiając pomyłkę YouTube i pokazując przycisk Daniela Magicala. Twórca nie krył swojego zdziwienia i był w szoku, jak YouTube mógł dokonać takiej pomyłki, tym bardziej, że ich nazwy kanałów są tak różne, a sami mieszkają w 2 różnych częściach świata - on w Chile, a Daniel Magical w... Rosji (tak, według chłopaka Daniel jest Rosjaninem). Z ciekawości odwiedził on także kanał Magicala i zaprezentował go wszystkim na swoim vlogu. Zobaczcie sami!O sprawie dowiedział się już Daniel, o czym poinformował swoich widzów za pomocą Facebooka:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.