Pompa Team zwycięzcą Pucharu Polski Cybersport!

Pompa Team zwycięzcą Pucharu Polski Cybersport!

Dzisiaj podczas PGA odbył się finał Pucharu Polski Cybersport, o którym pisaliśmy tutaj. Pompa Team w finałowym meczu pokonał Illuminar Gaming 2:0. Pompa Team już od dawna próbował wygrać z Illuminar Gaming, który pozostawał nieugięty - aż do dzisiaj! Jak przebiegało spotkanie?


W pierwszym meczu League of Legends na początku spotkania wygrywało Illuminar Gaming, które pierwsze zgarnęło Baron Buffa, Pompa Team jednak mając nóż na gardle zdołało się zmobilizować i ostatecznie wygrać całą potyczkę. Drugi mecz nie pozostawił już złudzeń co do tego, kto rzeczywiście jest lepszy, ponieważ Pompa Team dominowało już od samego początku meczu. Agresywne podejście do gry i przemyślane decyzje przyniosły zamierzany skutek.Jakie nagrody czekają na zwycięzców tegorocznej edycji Cybersport? Za zwycięstwo w tej kategorii Pompa Team zgarnęło 12 tysięcy złotych oraz zapewniony występ na turnieju OMEN by HP, który odbędzie się w czeskiej Pradze. Illuminar Gaming zgarnęło 7 tysięcy złotych - co jest niezłą nagrodą pocieszenia. Fanom Pompa Teamu pozostaje teraz tylko czekać na drabinkę turnieju w Pradze.


Źródło: cybersport.pl


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.