Pompa Team z profesjonalną drużyną e-sportową

Pompa Team z profesjonalną drużyną e-sportową

Ekipa Pompa Teamu już od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w gamingu. Drużyna nie zwalnia tempa w swoich staraniach i podała już swój oficjalny skład w grze Counter Strike.


Drużyna powstała z inicjatywy Isamu, który od dawna miał w planach stworzenie swojego własnego zespołu, który mógłby brać udział w różnych turniejach. Nitro, który nagrał film na ten temat sam przyznał, że kiedy dowiedział się o tym pomyśle, nie był do końca przekonany, czy ich drużyna byłaby w stanie zmierzyć się z większymi organizacjami. To właśnie one stale odnoszą sukcesy i posiadają zgranych zawodników, którym trudno dorównać. Pomimo obaw kolegów, Isamu postanowił zrealizować swój pomysł i tak o to Pompa Team wzbogacił się o drużynę e-sportową.

Oficjalna piątka zawodników została kilka dni temu zaktualizowana. Są to: Pevor, luk1, Bienus, xOkey i Tokar. W drużynie znajduje się także rezerwowy zawodnik - ProKiller, który wcześniej grał w podstawowym składzie.Na swoim Instagramie Szymon regularnie publikuje zdjęcia z budowy tzw. "gaming house" dla swojej drużyny. Póki co nie wiemy jaki będzie jego końcowy efekt.#gaminghouse loading 10% #pompateam #csgo wiecej info i fotek na stronie pompateam.pl o 16:00 🔥👍🏼😍😘😎💪🏼😱


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon Kasprzyk (@szymon_kasprzyk_isamu)
#gaminghouse #loading #20% pompateam.pl 👌🏼😉🇵🇱


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon Kasprzyk (@szymon_kasprzyk_isamu)


Czekamy na więcej informacji na temat ich drużyny oraz życzymy powodzenia w najbliższych rozgrywkach. Czy według was Pompa Team ma szansę osiągnąć sukces na najwyższym szczeblu e-sportu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.