Pompa Team z pierwszym i drugim miejscem na turnieju GamerLan w Rzeszowie!

Pompa Team z pierwszym i drugim miejscem na turnieju GamerLan w Rzeszowie!

W ten weekend kolejny raz Pompa Team udowodniła, że jest jedną z najlepszych drużyn e-sportowych w Polsce! Podczas turnieju GamerLan w Rzeszowie zarówno Pompa Team Black, jak i Pompa Team Yellow zdominowały wszystkich przeciwników i zmierzyły się ze sobą w finale wydarzenia. Kto tym razem był lepszy? 
Wszystkie spotkania turnieju odbywały się w systemie BO3 co oznaczało, że w każdym meczu ekipa zagra 3 mapy. Na żywo w Rzeszowie w Millenium Hall zagrało aż 8 drużyn - Off-Mode Black, Kasacja, CheckPoint Team, Off-Mode Gray, Pompa Team Yellow, Pompa Team Black, Invizy Esport oraz Off-Mode Red.

Do półfinałów doszły obydwie drużyny Pompa Teamu, Invizy Esport i Off-Mode Red. Pierwsze spotkanie o finał rozegrało się między "żółtą" ekipą Isamu oraz Off-Mode Red. Na mapie Nuke walka była bardzo wyrównana, ale ostatecznie Pompa Team pokonał rywali z wynikiem 16:14 . Kolejna mapa - Cache - ponownie należała do PT, jednak tym razem zawodnicy pozwolili zespołowi Off-Mode Red wygrać jedynie 9 rund.


Następnie do walki stanęła "czarna" Pompa wraz z Invizy Esport. Półfinałowe spotkanie nie trwało długo, a wszystko za sprawą znakomitej gry Pompa Teamu. Nuke i Mirage w całości należał do nich. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 16:3, a drugi 16:4.

O trzecie miejsce zmierzyli się gracze Invizy Esport oraz Off-Mode Red. Po zaciętym boju na podium stanęła drużyna Invizy Esport, która zgarnęła także nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych.

Ostatnim etapem turnieju był finał. Tym razem mogliśmy oglądać walkę siostrzanych ekip Pompa Teamu. Obydwa teamy grały na podobnym poziomie, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden. Wielkim wygranym turnieju została drużyna Pompa Team Black, pokonując swoich kolegów 2:1 w mapach. Triumfatorzy otrzymali 5000 złotych, a Pompa Team Yellow zasiliła swoje konto kwotą 2000 złotych. Gratulacje dla wszystkich graczy!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.