Pompa Team vs Izako Boars w finale turnieju Let's Play Częstochowa!

Pompa Team vs Izako Boars w finale turnieju Let's Play Częstochowa!

Już za chwilę rozpocznie się ostatnie spotkanie turnieju Let's Play Częstochowa, w którym zobaczymy drużynę Pompa Team Yellow oraz Izako Boars. Na taką okazję czekaliśmy od dawna! Jesteście gotowi na pojedynek jednych z najlepszych zespołów w Polsce? 


Pierwszy mecz fazy grupowej turnieju odbył się wczoraj, a w tym roku w Częstochowie mogliśmy zobaczyć aż 64 ekipy. Dziki Izaka nie przegrały żadnego spotkania wczoraj, co zapewniło im wyjście z grupy na pierwszej pozycji. Zawodnicy drugiej drużyny Pompa Teamu poradzili sobie nieco gorzej, ponieważ nie udało im się pokonać drużyny Samsung4Gamers by InetKox.

Zarówno Izako Boars, jak i Pompa Team od początku byli faworytami turnieju, a ich dzisiejsze występy tylko potwierdziły, że rzeczywiście nie można ich lekceważyć. Dziki pokonały podczas kolejnego dnia rywalizacji formacje rePLAY, Solaris i Samsung4Gamers by InetKox, natomiast drudzy finaliści wygrali z 1stCav.J3, Venatores i PACT Black.

Za obydwie ekipy trzymamy mocno kciuki i życzymy im powodzenia podczas finałów! Mecz możecie zobaczyć tutaj:


 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.