Pompa Team rozwiązuje kolejny skład!

Pompa Team rozwiązuje kolejny skład!

Po wczorajszej niespodziewanej informacji, która wstrząsnęła wszystkimi fanami Pompa Teamu, pożegnaliśmy 3 zawodników i tym samym dowiedzieliśmy się, że drużyna Black zostaje rozwiązana. Jak się jednak okazało nie jest to koniec zmian w organizacji. Dzisiaj kolejny raz zostaliśmy zaszokowani decyzją o zakończeniu działalności zespołu Yellow. 
Wczoraj wieczorem organizacja Pompa Team ogłosiła zakończenie współpracy z 3 zawodnikami drużyny Black. Markoś, mynio i mono nie zagrają już w czarno-żółtych barwach. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Informacja chwilę po 21 pojawiła się na stronie na Facebooku. Podobnie do wczorajszego dnia, dzisiaj także dowiedzieliśmy się o kolejnej zmianie w organizacji. Formacja Yellow, tak samo jak Black, zostaje rozwiązana, a zawodnicy nie będą grać już w takim samym składzie.


LTN, soren, Sidney, lunAtic oraz koyot w barwach Pompa Teamu grali od lutego, jednak przed dołączeniem do organizacji zawodnicy reprezentowali drużynę ALSEN-team. W ciągu 5 ostatnich miesięcy udało im się między innymi zdobyć 1 miejsce w turniejach GG League Poznań oraz Let's Play Częstochowa. Zajęli oni również 2 miejsce w Pucharze Polski Cybersport.

Po dzisiejszym ogłoszeniu coraz więcej osób sugeruje, że zmiany w organizacji prowadzą do połączenia dwóch drużyn i stworzenia jednej. Na ten moment nie wiemy, czy ktokolwiek z zespołu pozostanie w organizacji podobnie do darka oraz ponczka, ale fani teamu bardzo na to liczą. Pozostaje nam teraz jedynie czekać na więcej szczegółów dotyczących przyszłości Pompa Teamu.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.