Pompa Team rozwiązuje drużynę Black!

Pompa Team rozwiązuje drużynę Black!

Wczoraj usłyszeliśmy o dość niespodziewanej informacji, która była zaskoczeniem dla wszystkich obserwatorów polskiej sceny e-sportowej. Organizacja Pompa Team oficjalnie potwierdziła, że drużyna Black zostaje rozwiązana, a współpraca z trzema zawodnikami od wczoraj jest zakończona. Co stanie się dalej z jedną z najpopularniejszych organizacji w Polsce?
Szokująca decyzja została ogłoszona za pomocą Facebook'owej strony Pompa Teamu. Na początku dowiedzieliśmy się, że w organizacji nadal pozostaje dwójka graczy.


Jakiś czas później na fanpage'u pojawił się kolejny wpis, z którego wyczytać można, że wśród zawodników Pompa Teamu zostaje darko oraz ponczek, a w czarno-żółtych barwach nie zagra już Markoś, mynio oraz mono. W żadnym z postów nie została jednak podana przyczyna, która spowodowała decyzję o rozwiązaniu zespołu. W komentarzach fani teamu kilkukrotnie pytali, czy na zakończenie współpracy wpływ miały wyniki drużyny, ale w odpowiedzi pojawiło się jedynie zaprzeczenie tej teorii.


W najbliższych dniach ma pojawić się oficjalne oświadczenie, dzięki któremu poznamy plany dotyczące zawodników dalej grających dla Pompa Teamu i przyczyny rozwiązania drużyny. Gracze na swoich własnych stronach chwilowo także powstrzymali się od komentowania sprawy.


Zawodnicy Pompa Team Black swój pierwszy mecz w tym składzie zagrali w marcu. Od tego czasu nie udało im się niestety osiągnąć żadnych znaczących sukcesów, jednak ich aktywny udział w większości turniejów i e-sportowych wydarzeń na pewno działał na ich korzyść. Podsumowanie najważniejszych osiągnięć organizacji Pompa Team znajdziecie na naszej stronie. Czekamy na dalsze decyzje w sprawie zespołu Black i życzymy powodzenia zawodnikom, których nie zobaczymy już w drużynie!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.