Drużyna Pompa Teamu w Pucharze Polski - powalczy o IEM Katowice 2017

Drużyna Pompa Teamu w Pucharze Polski - powalczy o IEM Katowice 2017

Dokładnie dziś Cybersport przedstawił dwie kolejne drużyny, które zostały zaproszone na tegoroczny Puchar Polski. Wśród nich ogłoszona została obecność Pompa Teamu, za który odpowiadają znani nam wszystkim YouTuberzy.


Sferis PRIDE oraz Pompa Team to ogłoszone dziś teamy Pucharu Polski. Pierwszy zespół powalczy w grze CS:GO, PT natomiast - w League of Legends.

pompa_team

Co dalej? Na stronie Cybersport.pl czytamy:
Osiem drużyn walczyć będzie o awans do lanowego etapu, podczas którego odbędą się wielkie finały i mecze o trzecie miejsca. Ostatnie spotkania toczyć będą się 5 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas Intel Extreme Masters w Katowicach.

Tak prezentuje się na dzień dzisiejszy obecny skład Pompa Teamu (ex. Team Refuse): Marcin "Unknown" Kubicki, Karol "t4nk" Słomka, Mateusz "Matislaw" Zagórski, Łukasz "Puki Style" Zygmunciak, Bartek "Dzony" Królak. To właśnie ci zawodnicy powalczą o pulę 50 tysięcy złotych oraz grę na IEM 2017.

O samej profesjonalnej drużynie Pompa Teamu Nitrozyniak mówił we vlogu, który został opublikowany już kilka miesięcy temu.O tegorocznym składzie Pucharu Polski Cybersport poinformujemy Was w osobnym artykule, gdy tylko poznamy wszystkie zaproszone oraz zakwalifikowane drużyny.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.