Nowa drużyna dołącza do organizacji Pompa Teamu!

Nowa drużyna dołącza do organizacji Pompa Teamu!

Polska scena e-sportowa to nie tylko zmagania profesjonalistów w grach takich jak Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends. Całkowicie nowa drużyna w organizacji Pompa Team zdaje się to idealnie uzasadniać - powitajcie skład w produkcji Paladins!


W wakacje byliśmy świadkami rozwiązania dwóch drużyn CS:GO jeśli chodzi o organizację Pompa Team - Black oraz Yellow. W zamian za to powstał jeden pełny zespół. W październiku podczas PGA 2017 byliśmy świadkami zdobycia przez team PT zwycięstwa w turnieju Puchar Polski Cybersport w grze League of Legends. Tym razem wieść nie dotyczy żadnych z powyżej wymienionych produkcji.Mowa o całkowicie nowej drużynie, która swoich sił próbować będzie w grze Paladins. Jej skład został ogłoszony wczoraj na przeróżnych mediach społecznościowych - zespół składać będzie się z takich użytkowników jak Kamyker, Baku, Dialer, Grafiese oraz Zexelos. Ich zmagania będziemy mogli śledzić już w listopadzie podczas DreamHack Atlanta.Warto zaznaczyć, że Pompa Team jest od teraz jedyną drużyną Paladins w Europie, w której skład wchodzą przedstawiciele tylko i wyłącznie jednego kraju. Samym zawodnikom życzymy oczywiście największych sukcesów!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.