Wielki sukces Pompa Teamu w Pucharze Polski Cybersport

Wielki sukces Pompa Teamu w Pucharze Polski Cybersport

Podczas tegorocznego Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach odbył się Puchar Polski Cybersport w Counter Strike:Global Offensive oraz w League Of Legends. W obydwu grach mogliśmy zobaczyć zawodników drużyny Pompa Team, o czym już wspominaliśmy tutaj. Wczoraj miejsce miały finały turnieju, w którym reprezentacja PT zajęła 1 miejsce w LoL'u i 2 miejsce w CS:GO. 


Chwilę po godzinie 14 rozpoczęło się spotkanie finałowe w Counter Strike pomiędzy Pompa Teamem i PRIDE. Ich pierwszy pojedynek na Cache'u zaczął się dobrze dla zespołu IsAmU. Najpierw udało im się wygrać rundę pistoletową, a później zdobyć całą połowę, tym samym pozwalając PRIDE na ugranie tylko 4 rund. Po zamianie stron przeciwnicy zaczęli jednak odrabiać stratę i wyrównali wynik meczu po to, aby chwile później zakończyć go z wynikiem 16:12. Następnie spotkanie przeniosło się na mapę Mirage, na której od samego początku dominowała drużyna PRIDE. Pompa Team wielokrotnie próbował wrócić do gry i zmniejszyć przewagę drugiej ekipy, ale ostatecznie zwycięstwo oraz główną nagrodę, czyli 12 tysięcy złotych, zgarnęli zawodnicy zespołu PRIDE. Pompa Team dzielnie walczyła, dlatego należą im się ogromne gratulacje. Do domu wracają oni z nagrodą pocieszenia w wysokości 7 tysięcy złotych.Kilka godzin później do walki o kolejną nagrodę stanęła druga część drużyny, czyli reprezentacja League Of Legends. Przeciwnikami Pompa Teamu w tym spotkaniu byli zawodnicy AGO Gaming. Pierwsza runda została świetnie rozegrana przez PT. Gracze zyskali wyraźną przewagę, co pozwoliło na kontrolę drugiej ekipy. Kolejna runda była bardziej wyrównana, jednak finalnie to Pompa Team pokazał swoje umiejętności i nie zostawił rywalom większego pola do popisu. Główna nagroda-również 12 tysięcy-trafiła na ich konto. Gratulujemy!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.