Pompa Team i Izako Boars w turnieju #PACTit OZONE Challenge!

Pompa Team i Izako Boars w turnieju #PACTit OZONE Challenge!

Wczoraj podczas targów Good Game Warsaw 2017 odbył się turniej #PACTit OZONE Challenge, w którym zmierzyły się jedne z najlepszych drużyn e-sportowych w Polsce! Tym razem zwycięstwo oraz 7 tysięcy złotych trafiło na konto drużyny PRIDE, która w Nadarzynie nie miała sobie równych. 

Do zawodów przystąpiły 4 dobrze znane nam drużyny - Pompa Team, PRIDE, Izako Boars oraz oczywiście PACT. Pierwsze spotkanie odbyło się między PRIDE i Pompa Teamem. Pierwsza mapa - Train, zakończyła się po bardzo dobrej grze wygraną drużyny PT. Po pierwszej przegranej zawodnicy PRIDE wzięli się jednak w garść i mapach Cache i Mirage pokazali swoje prawdziwe oblicze dominując przeciwników.


Kilkadziesiąt minut później rozpoczął się kolejny mecz. Tym razem zmierzyli się ze sobą gracze formacji PACT oraz Izako Boars. Po bardzo wyrównanej grze na Train'ie i Mirage'u sukces odniosły "Dziki Izaka", które po prawie miesięcznej przerwie od grania zespołowego, pokazały że potrafią zwyciężać z dobrymi drużynami.


W finale mieliśmy przyjemność zobaczyć PRIDE oraz Izako Boars. Zawodnicy PRIDE byli dobrze przygotowani i potrafili poradzić sobie z rywalami. Po pierwszej połowie spotkania, które odbywało się na mapie Cobblestone, Dziki zaczęły odrabiać wynik, jednak było to wciąż za mało, aby móc pokonać przeciwną ekipę. Druga mapa-Cache-rozpoczęła się z przewagą dla teamu Izaka, lecz sytuacja szybko wyrównała się, kiedy PRIDE zaczęło atakować po stronie terrorystów. Drużyna Neex'a nie mogła już nic zrobić i musiała pogodzić się z przegraną.


Konto zwycięzców powiększyło się o 7 tysięcy złotych, a każda przegrana ekipa otrzymała nagrodę pocieszenia w wysokości tysiąca złotych. Wszystkie mecze skomentował Piotr "izak" Skowyrski. Gratulacje dla wygranej drużyny!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.