Polskie czołgi wreszcie trafią do World of Tanks!

Polskie czołgi wreszcie trafią do World of Tanks!

Na ten moment czekali zapewne wszyscy polscy fani World of Tanks. Firma Wargaming postanowiła wreszcie wykonać ukłon w stronę ponad milionowej społeczności i dodać rodzime czołgi do jednej z najpopularniejszych gier sieciowych. 


Deweloper ogłosił, że polskie maszyny zostaną zaimplementowane do gry 29 sierpnia. W ich skład wchodzić będą: lekkie czołgi (4TP, 7TP, 10TP i 14TP), średnie pojazdy (25 TP KSUST II, 40TP, i 45TP) oraz ciężkie jednostki (53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego). To jednak nie koniec nowości jakie Wargaming przygotował dla graczy z kraju znad Wisły.

Do aktualizacji dołączona będzie mapa o nazwie Studzianki, która inspirowana jest największą bitwą pancerną rozgrywającą się na terenie Polski w trakcie II wojny światowej. Po rozpoczęciu na niej walki, użytkownicy będą mogli usłyszeć specjalną piosenkę zespołu Żywiołak, która jest coverem utworu "W moim ogródecku".Premiera już stosunkowo niedługo, lecz chętni mogą przetestować nowości już teraz na specjalnym serwerze testowym. Firma poinformowała także, że każdy polski gracz w momencie wyjścia na światło dzienne aktualizacji obdarowany zostanie kontem premium na 3 dni.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.