Polski stream ELEAGUE zbanowany na Twitchu!

Polski stream ELEAGUE zbanowany na Twitchu!

Około północy jedyny oficjalny stream w języku polskim, na którym od niedzieli komentowany był turniej ELEAGUE Major w Atlancie został zbanowany. Podobny los podzieliły streamy z Brazylii i Hiszpanii. 


Przed rozpoczęciem Majora informowaliśmy Was, że mecze Virtus.pro oraz innych zespołów oglądać będzie można nie tylko w internecie, ale po raz pierwszy również w telewizji. Każdy, kto jeszcze o tym nie słyszał, koniecznie musi zapoznać się z naszym wcześniejszym artykułem. Dlaczego ekipa Teamfrenzygg otrzymała bana? Według portalu izaktv.pl przyczyną kary jest nie dostarczenie na czas odpowiednich dokumentów, które upoważniają do transmisji. Po wejściu na ich kanał pojawia się poniższa wiadomość. EDIT: Stream został omyłkowo zbanowany przez organizatora, podczas masowego banowania nielegalnych transmisji turnieju. Za podanie nieprawdziwej informacji przepraszamy. Zrzut ekranu 2017-01-25 o 01.54.06

Jest jednak dobra wiadomość. Kanał został zbanowany tylko na 24 godziny, a dzięki swojej znakomitej grze Virtusi wywalczyli sobie dwa dni wolnego i zagrają dopiero w ćwierćfinałach, które zaczną się w piątek. Dlatego uspokajamy wszystkich zmartwionych - kolejne spotkania naszej ulubionej formacji będzie można zobaczyć z polskim komentarzem. Warto również wspomnieć o tym, jak polska drużyna radzi sobie na turnieju. Virtus.pro wygrało wszystkie swoje mecze, zwyciężając tym samym z OpTic, G2 i Gambit! Mamy nadzieję, że ta dobra passa utrzyma się jak najdłużej i doprowadzi chłopaków do finału.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.