Polski reżyser rzucił wyzwanie Ajgorowi Ignacemu!

Polski reżyser rzucił wyzwanie Ajgorowi Ignacemu!

Ajgor Ignacy na początku swojej działalności był znany ze swoich vlogów, od jakiegoś czasu jednak zajął się on produkcją różnego rodzaju filmów na swój kanał. Jego produkcje być może wejdą na jeszcze wyższy poziom. 


Ajgor podjął się bardzo ambitnego wyzwania, które rzucił ma Paweł Maślona - reżyserii polskiego filmu Atak Paniki, który właśnie wchodzi do kin. Co ciekawe, Paweł był kiedyś sąsiadem Ajgora. Zadaniem YouTubera będzie zinterpretowanie na własny sposób tytułu filmu Pawła. Panowie dogadali się na termin publikacji 3 tygodni i jednego dnia. Nie został jednak zawarty między nimi żaden zakład, chodzi więc głównie o zabawę i chęć sprawdzenia się. Tutaj znajdziecie wspólny film:Jak sam Ajgor wspomniał, będzie to jego pierwszy krótkometrażowy film. Ostatnio na swoim Facebooku pochwalił się on swoim okazałym studiem, w którym będzie mógł realizować przeróżne projekty. Być może jest to jeden z nich.Jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyniknie i jak z wyzwaniem poradzi sobie Ajgor. Czy wykorzysta on swoje nowe studio nagraniowe? Prawdopodobnie dowiemy się tego już za 3 tygodnie!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.