Polska YouTuberka wystąpiła już w The Ellen DeGeneres Show!

Polska YouTuberka wystąpiła już w The Ellen DeGeneres Show!

Jak wiadomo zaistnieć w świecie internetu nie jest łatwo. Niektórzy pracują nad tym latami, niektórzy stają się sławni już po jednym filmiku. Zdarza się też, że o sukcesie danej osoby dowiadujemy się dzięki innym. W takiej sytuacji znalazła się polska YouTuberka, Vroobelek. 


Ostatnio w internecie głośno było na temat występu Łukasza Jakóbiaka w popularnym na całym świecie talk show - The Ellen DeGeneres Show. Jak się okazało była to tylko wizualizacja, która miała mu pomóc zostać zauważonym przez ową dziennikarkę. Więcej o zaistniałej sytuacji możecie przeczytać w naszym artykule, do którego możecie przejść klikając tutaj.

Wiadomość ta nie obiegła tylko sieci, lecz trafiła także do telewizji. W piątek około godziny 9.00 w programie "Dzień Dobry TVN", jak co tydzień, wystąpiła Barbara Pasek, która opowiedziała o nowinkach wprost ze świata internetu. Nie mogło tam zabraknąć wiadomości o wyżej wspomnianej sytuacji z Łukaszem w roli głównej. Wspomniana została także Weronika Szymańska z kanału Vroobelek, która niecały rok temu miała swój krótki epizod w amerykańskim talk-show.

Wszystko zaczęło się od akcji organizowanej przez Ellen na jej kanale YouTube, gdzie szukała osoby chętnej na randkę z jej pracownikiem Arim. Zadaniem było nagranie jak najbardziej ciekawego i oryginalnego ogłoszenia matrymonialnego i wrzucenie go na stronę. Weronika pomimo drobnych problemów w szkole podjęła się tego wyzwania i nakręciła filmik, w którym rapuje o wcześniej wspomnianym mężczyźnie. Kilka dni po opublikowaniu nagrania dostała odzew od producentów The Ellen DeGeneres Show. Więcej o całej sytuacji dowiecie się z filmiku poniżej.


Poniżej znajdziecie również fragment programu z udziałem Vroobelka, który został zamieszczony na oficjalnym kanale YouTube TheEllenShow. Tutaj natomiast obejrzeć możecie zgłoszenie konkursowe Weroniki.


Jak widać, występ polskiego YouTubera w znanym na całym świecie talk-show nie jest jedynie fikcją ani żadną wizualizacją. Jesteśmy natomiast ciekaw, czy któryś z naszych twórców zostanie zaproszony kiedyś do rozmowy z prawdziwą Ellen w cztery oczy. Próbował już Magik Y i Łukasz Jakóbiak, ale wydaje nam się, że na realizację ich marzeń będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.