Polska transmisja z Majora CS:GO u Izaka oraz w Polsat Games

Polska transmisja z Majora CS:GO u Izaka oraz w Polsat Games

Agencja Fantasyexpo poinformowała, że transmisja z październikowego PGL Major Stockholm 2021 będzie nadawana ze studia Polsat Games oraz na Twitchu Piotra "izaka" Skowyrskiego.


Już 26 października będziemy świadkami ceremonii otwarcia PGL Major  Stockholm 2021, czyli bez wątpienia jednego z najważniejszych wydarzeń dla fanów CS:GO. Oczywiście nie zabraknie polskiej relacji, za którą odpowie agencja Fantasyexpo.

Potwierdzono właśnie, że mecze rozgrywane w ramach PGL Major Stockholm 2021 będzie można śledzić z polskim komentarzem w kilku miejscach. Przede wszystkim w telewizji na Polsat Games, gdzie pojawią się transmisje najważniejszych rund. Z kolei na Twitchu turniej będzie komentowany i strumieniowany przez Piotra "izaka" Skowyrskiego".Marcin Kilar, dyrektor zarządzający w firmie Frenzy (partner Fantasyexpo), wypowiedział się o tej decyzji w następujący sposób:
Powrót najlepszych drużyn świata na Majora po dwóch latach przerwy to bezsprzecznie symboliczna chwila. Cieszymy się więc, że jako Frenzy możemy współtworzyć tę historię i dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo wyprodukować polską transmisję. Rozgrywki o tak wielkim prestiżu zasługują na najwyższe standardy realizacji. Dołożymy więc wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom esportowych kibiców. Widzom już dziś możemy zagwarantować, że Majora śledzić będą mogli nie tylko na kanale najpopularniejszego komentatora w kraju - Izaka, ale także w telewizji Polsat Games.

PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się na szwedzkiej Avicii Arena już 26 października. Wezmą w nim udział 24 drużyny z całego świata, które przez ostatnie dwa lata rywalizowały o punkty niezbędne do awansu.

 

Planujecie oglądać relację z tegorocznego Majora? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.