Polska Instagramerka zebrała ponad 2,5 miliona złotych dla WOŚP

Polska Instagramerka zebrała ponad 2,5 miliona złotych dla WOŚP

Mama Ginekolog to popularna polska Instagramerka, która zajmuje się m.in. pisaniem oraz sprzedażą e-booków. Kobieta po raz drugi zaangażowała się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i po raz drugi zebrała... ponad milion złotych.


Nicole Sochacki-Wójcicka jest z zawodu ginekologiem-położnikiem. Kobieta od kilku lat prowadzi bloga oraz profil na Instagramie, gdzie "opowiada historie ze swojego życia i przemyca wiedzę medyczną dla kobiet". Spod pióra influencerki wyszedł także szereg e-booków poświęconych gotowaniu, miłości oraz ślubie.

Rok temu Nicole postanowiła zaangażować się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przeznaczyć na fundację cały dwudniowy dochód ze sprzedanych e-booków. Użytkownicy wręcz rzucili się na książki, co poskutkowało wsparciem dla WOŚP w wysokości około miliona złotych.Miło więc słyszeć, że Instagramerka i w tym roku zdecydowała się na zorganizowanie podobnej akcji. Chętnych na zakup e-booków znalazło się o wiele więcej - do 19:10 użytkownicy wydali na #Instaseriale ponad 2 500 000 złotych. Cała akcja trwa do północy, więc wynik zapewne będzie jeszcze pokaźniejszy.

Rezultat osiągnięty przez Nicole jest niezwykle imponujący - zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że zebrane pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny. Jeśli chcielibyście wspomóc WOŚP poprzez zakupienie e-booków od Mamy Ginekolog - możecie uczynić to TUTAJ.

 

Co sądzicie o akcji prowadzonej przez Mamę Ginekolog? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.