Polska miejscem akcji dodatku do Battlefield 1!

Polska miejscem akcji dodatku do Battlefield 1!

Battlefield 1 to niewątpliwie jedna z największych premier minionego roku. Bardzo dobrze przyjęta produkcja pozwoliła nam przenieść się do ogarniętego pierwszą wojną światową  i na własnej skórze doświadczyć skrajnych emocji na przeróżnych polach bitew. Producent DICE od października nie próżnuje i przygotowuje dla fanów serii naprawdę ciekawe rozszerzenia - miłym gestem jest fakt, że w następnym z nich odwiedzić będziemy mogli część Polski.


Dodatek "W imię cara" jest jednym z czterech, które zadebiutują w najbliższym czasie. Mimo że nie znamy dokładnych dat premier wszystkich z nich to z notki prasowej, jaką udostępnił wydawca Electronic Arts możemy wywnioskować, że najbardziej interesujący dla nas DLC będzie prezentował się naprawdę interesująco.
W imię cara. Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutym lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

Wszystko to ze względu na przeniesienie akcji na granicę polsko-słowacką, a dokładnie na zaśnieżoną Przełęcz Łupkowską oddzielającą Karpaty Wschodnie od Zachodnich, gdzie znajduje się tunel, który w czasach pierwszej wojny światowej służył za ważny szlak transportowy, a dzisiaj umożliwia przejazd pociągów między państwami.

wimiecarabf1

W tytułowym "W imię cara" przyjdzie nam właśnie stoczyć bój o wspomniany właśnie tunel. Oglądać będziemy mogli także lodowe szczyty górskie i tereny, które obecnie pełnią rolę szlaku turystycznego. Pozostałe dodatki, jakie w najbliższym czasie zadebiutują w Battlefield 1 to "Niespokojne wody", "Apokalipsa" oraz "Nie przejdą". Ten ostatni swoją premierę będzie miał już w tym miesiącu. Ci, którzy zdecydują się na wykupienie przepustki sezonowej będą mogli cieszyć się nowymi lokacjami dwa tygodnie przed zwykłymi konsumentami.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT SERII LEFT4TUBE W NASZYM NOWYM QUIZIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.