Polscy YouTuberzy strzelają w Realu Madryt!

Polscy YouTuberzy strzelają w Realu Madryt!

W ramach akcji współorganizowanej przez firmę Nivea, twórcy YouTube z m.in. Krzysztofem Golonką w składzie mieli okazję spędzić kilka dni w Madrycie. Główną atrakcją oprócz obejrzenia meczu na legendarnym Santiago Bernabeu była możliwość wzięcia udziału w treningu w ośrodku Valdebebas pod okiem doświadczonych trenerów. Jak widać po różnych materiałach nasi twórcy spisali się tam naprawdę nieźle!


Prócz Krzysztofa Golonki do Madrytu pojechali także Lachu, Jcob oraz DissBlaster. Ten ostatni przed wyjazdem został poddany szczególnej obserwacji z racji jawnego kibicowania odwiecznego rywalowi Realu - FC Barcelonie. W ramach wyjazdu mieli zapewnione różne atrakcje, w dużej mierze czysto turystyczne, gdzie zwiedzali m.in. stadion Realu, samą stolicę Hiszpanii czy też mieli okazję obejrzeć wygrany mecz z Malagą. Byli także gośćmi pięknego niezwykle funkcjonalnego treningowego Valdebebas, a nawet wzięli udział w samym treningu na tym samym boisku, gdzie na co dzień trenuje sam Cristiano Ronaldo. Oczywiście tu Krzysztof Golonka czuł się jak ryba w wodzie i pokazał zarówno nam jak i wszystkim obecnym wtedy na boisku kilka naprawdę ładnych zagrań i goli. Z równie dobrej strony pokazali się także nasi pozostali twórcy. Już teraz można oglądać stworzone przez nich relacje z tego wyjazdu - czy to w postaci filmów na YouTube czy zdjęć na Instragramie.


Z pewnością taki wyjazd to marzenie niejednego kibica Królewskich i ogólnie fana piłki nożnej, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Przy okazji twórcy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, dzięki którym marzenie to może się łatwo ziścić. Szczegóły na poszczególnych kanałach twórców oraz pod podanym linkiem.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.