Polscy YouTuberzy odebrali nagrody w imieniu popularnych raperów

Polscy YouTuberzy odebrali nagrody w imieniu popularnych raperów

Wczoraj odbyła się gala Popkillery 2021, czyli ceremonia rozdania rapowych nagród w dwudziestu kategoriach. Co ciekawe, na gali pojawili się także polscy YouTuberzy, którzy stanęli na scenie w imieniu raperów. Co to może oznaczać?


Jedna z kategorii nagród publiczności dotyczyła głosowania na najlepsze #Hot16Challenge2. Statuetka trafiła do Szpaka, a nagrodę w jego imieniu odebrał członek Ekipy Friza - Tromba. Akcja była prawdopodobnie wcześniej zaplanowana, jednak wielu widzów nie kryło zdziwienia, dlaczego to akurat Tromba odebrał nagrodę za osobę, która do tej pory raczej sceptycznie podchodziła do twórczości popularnych influencerów.Jak zdradził także twórca po wydarzeniu, Ekipa otrzymała pochwałę od kolejnego topowego polskiego artysty - Palucha.

 Na wydarzeniu pojawił się także Krzysztof Gonciarz, który w imieniu Quebonafide odebrał nagrody przyznane przez gremium - za rapera roku oraz album roku. "Tak się akurat dziś widzieliśmy z Kubą żeby coś ponagrywać i mnie poprosił, żebym to zrobił" - powiedział Gonciarz przy odbiorze statuetki. Widzowie YouTubera zaczęli snuć domysły o tym, że Krzysztof może pracować nad nowym teledyskiem rapera lub tworzyć dokument o jego osobie.Na koniec warto dodać, że w wydarzeniu uczestniczył także Człowiek Warga, który był gościem rozmowy przeprowadzonej przed rozpoczęciem uroczystej gali.

 

Co sądzicie o udziale polskich YouTuberów na takim wydarzeniu?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.