Polscy YouTuberzy zagrali w FIFE z... Krzysztofem Piątkiem!

Polscy YouTuberzy zagrali w FIFE z... Krzysztofem Piątkiem!

Obecnie polska scena YouTube coraz bardziej zyskuje na sile jeśli idzie o kontent piłkarsko-gamingowy. Mamy już ogromne kanały ściśle piłkarskie jak chociażby Trenuj z Krzychem oraz wielu znanych "fifaczy". Pojawiają się coraz to nowi twórcy tego typu materiałów, a członkowie Ekipy Fantasy, czyli właścicieli kanałów, którzy jako pierwsi tworzyli filmy z piłkarskiej gry EA, zdobywają coraz większe liczby subskrybentów. Na materiałach twórców wystąpił ostatnio zawodnik polskiej reprezentacji jak i klubu A.C. Milan - Krzysztof Piątek. 


Krzysztof Piątek to niewątpliwie jeden z częściej wspominanych polskich zawodników piłki nożnej ostatnich lat. Swoją świetną formą i skutecznością szybko zdobył zainteresowanie ze strony najlepszych europejskich formacji, a obecnie jest zawodnikiem włoskiego A.C. Milan oraz ważnym filarem napadu reprezentacji Polski. W ramach współpracy YouTuberów, z odpowiedzialną za FIFE firmą Electronic Arts, Piątek wystąpił w materiałach kilku polskich twórców, w których to zmierzył się z nimi w ten właśnie tytuł. Poniżej możecie obejrzeć filmy z udziałem El Pistolero i zobaczyć czy radzi sobie na wirtualnej murawie równie dobrze co na tej prawdziwej:


Przy okazji tego wpisu warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza seria materiałów z zawodnikiem na polskim YouTube. Swego czasu filmy z Krzysztofem Piątkiem nagrał także Lachu, który z zawodnikiem zmierzył się na prawdziwym boisku.

Jeżeli interesują was tego typu materiały, śledźcie uważnie inne kanały członków Ekipy Fantasy i innych piłkarskich twórców. Niewykluczone, że nie jest to wszystko, co przygotowało dla nas EA wraz z polskimi YouTuberami.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.