"Policjant chciał mnie udusić" - SA Wardęga i kolejne przygody z funkcjonariuszami

W kwietniu 2015 roku, Sylwester Wardęga opublikował na swoim drugim kanale "Krulestwo" 1 odcinek serii pt. "CrazyLife". W materiale opowiedział o tym, jak policja bezprawnie weszła mu do domu. Dziś, po prawie 2 latach oczekiwań pojawił się kolejny materiał dotyczący przygód z funkcjonariuszami.


W dzisiejszym filmie, Sylwester opowiada jak wyglądała akcja, która przydarzyła mu się na parkingu. Wszystko zaczęło się od tego, że wjechał na nieodpowiedni parking. Zatrzymał go ochroniarz, który "bezprawnie" zażądał od Sylwka 80 złotych. YouTuber zgodził się na wezwanie policji. Gdy przyjechała, to ona postanowiła mu wystawić mandat, który twórca odrzucił, a co za tym idzie, zgodził się o wniosek skierowania sprawy do sądu. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, gdy Sylwester wyszedł z samochodu - tylko po to, aby zrobić sobie zdjęcie z widzem. Wtedy policja postanowiła go złapać i zabrać do radiowozu. Tuż przed drzwiami samochodu, policjanci zaczęli szarpać Wardęgę i zaczęli go podduszać. Wszystko zostało nagrane i umieszczone na kanale Krulestwo.


Co sądzicie o tej sprawie? QUIZ! Rozpoznaj YouTubera po oczach. Podejmujesz wyzwanie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.