Policja przeszukała dom Kruszwila i Kamerzysty

Policja przeszukała dom Kruszwila i Kamerzysty

Płyta "Afirmacja" to debiutancki projekt muzyczny Kamerzysty. Jakiś czas temu twórca chwalił się liczbą zamówionych egzemplarzy przedpremierowych - teraz jednak  mamy do czynienia z dosyć mniej pozytywną informacją dla YouTubera. Okazuje się, że z pewnej przyczyny premiera krążka została przesunięta.


Album Łukasza Wawrzyniaka miał ujrzeć światło dzienne 31 lipca. Fani twórcy jednak poczekają, bowiem... policja zatrzymała komputer Kamerzysty. Funkcjonariusze odwiedzili go wraz z nakazem przeszukania studia. Oprócz głównej jednostki zarekwirowali telefony oraz kamery należące także do Marka. Z tego też powodu premiera płyty przesunęła się na 13 września.Po opublikowaniu oświadczenia, zaczęły pojawiać się głosy jakoby Łukasz oszukał swoich słuchaczy. Zmiana daty premiery według niektórych jest słabą akcja marketingową wytworzoną w celu podniesienia zainteresowania muzyką Kamerzysty. Kubańczyk na Instagramie odniósł się do tych opinii w dosyć ostry sposób twierdząc, że są skrajnie nieprawdziwe, a przeszukanie odbyło się z powodu materiału, gdzie nieletni brat Kruszwila miał obmacywać przypadkowe dziewczyny.Na rozwiązanie sprawy przyjdzie nam trochę poczekać. Z najnowszych danych wynika, że zamówienie z płytą zostało opłacone przez około 8 tysięcy osób. 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.