Tylko jeden Polak w zestawieniu 20 najlepszych graczy CS:GO od HLTV

Tylko jeden Polak w zestawieniu 20 najlepszych graczy CS:GO od HLTV

Nowy 2018 rok rozpoczął siódmą edycję corocznego zestawienia 20 najlepszych graczy CS:GO na świecie według rankingu HLTV. Brane są w nim pod uwagę nie tylko zwycięskie i przegrane turnieje, ale zwłaszcza umiejętności personalne gracza. Każde miejsce jest odpowiednio uwarunkowane, a każde kolejne odkrywane jest następnego dnia.


Od rozpoczęcia publikacji  najlepszych graczy CS:GO, zawsze na liście znalazło się kilka polskich nazwisk. Niestety z kolejnymi latami jest ich coraz mniej, a ich pozycje są coraz niższe. W tym roku, jedynym Polakiem, który wywalczył sobie miejsce na liście jest Janusz "Snax" Pogorzelski. No właśnie, wywalczył, bo zajął ostatnią dwudziestą lokatę. Ponownie nie znalazł się na niej Jarosław "Pasha" Jarząbkowski.Jeszcze na początku tego miesiąca wiele osób obstawiało Jarka w drugiej dwudziestce, niestety na próżno. Współwłaściciel HLTV przyznał, że do czołowej dwudziestki ich rankingu minimalnie zabrakło graczom takim jak stewie2k, autimatic, apEX czy felps. Ponadto dodał, że zaraz po nich wyróżnili się flamie, NBK-, mou i właśnie wcześniej wspomniany Pasha. Mimo, że nie wszystkie karty zostały jeszcze odsłonięte, to wszystko wskazuje na to, że nie pojawią się tam już jakiekolwiek inne polskie nazwiska.

Ranking 20 najlepszych graczy CS:GO 2017 roku według HLTV prezentuje się na ten moment następująco:Miejsca od 1 do 6 będą publikowane codziennie aż do 18. stycznia. Szczegóły dotyczące rankingu znajdziecie pod tym adresem.

Pasha skomentował tę sytuację publikując wpis na swoim fanpage'u:


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.