Polski gracz wreszcie z 999 lvl w Tibii - sekret ujawni pod jednym warunkiem

Polski gracz wreszcie z 999 lvl w Tibii - sekret ujawni pod jednym warunkiem

Odkrywanie tej jednej tajemnicy zajęło użytkownikom Tibii kilkanaście lat. Legendarny teleport umieszczony w lokacji Banuta od bardzo długiego czasu skupiał uwagę wszystkich graczy, którzy chcieli dowiedzieć się co znajduje się po jego drugiej stronie. Mimo pojawienia się drugiej osoby z poziomem 999 to nadal nie takie proste.


Przypomnijmy sobie jednak całą historię od początku. Gdy Tibia wkraczała w swoją bardziej oficjalną ścieżkę rozwoju, osiągnięcie setnego poziomu stanowiło wielkie wyzwanie. Nic dziwnego, że niezwykłą fascynację wśród graczy wzbudził tajemniczy teleport na Banucie, do którego aktywacji należało wbić 999 poziom. Wtedy nie mieściło się to w głowach większości użytkowników, lecz dzisiaj możemy śmiało mówić, że takie wielkie osiągnięcie zostało zdobyte przez dwóch śmiałków - w tym przez naszego rodaka, użytkownika kryjącego się pod pseudonimem Devonika.Za pierwszym razem (miało to miejsce w minione wakacje) wszyscy mieli nadzieję, że gdy pierwszemu graczowi uda się dobić wymarzony poziom, to udokumentuje przejście przez bramkę na żywo. Tak się jednak nie stało - postanowił on utrzymać ten sekret w dalszej niewiedzy. Musieliśmy zatem wykazać się cierpliwością i czekać aż to użytkownik z drugiego miejsca podium będzie mógł się poszczycić 999 poziomem na koncie. Tak się stało na dzisiejszej transmisji na żywo. Jest jednak jeden mały szczegół - za ukazanie drugiej strony teleportu Devonika chce zapłaty w postaci pięciu tysięcy dolarów. Inaczej pożegnamy się z poznaniem tajemnicy na dłuższy okres - trzeci gracz ma w tej chwili 933 poziom.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU. JUŻ WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ TAM PIERWSZY KONKURS!


Na razie na to, aby próg pieniężny miał być przekroczony się nie zapowiada. Na transmisji na żywo widzowie nieustannie krytykują gracza za pokaz hipokryzji. Wcześniej obiecał bowiem, że nie będzie taki jak pierwsza osoba z 999 poziomem i bez problemu ukaże światu to, co znajduje się na Banucie. Nie było mowy o żadnym przymusie płacenia - ludzie czują się po prostu oszukani. Możemy liczyć więc tylko i wyłącznie na ugięcie się polskiego gracza.

Co sądzicie o decyzji gracza Devonika? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.