Połączona siła tarcz, czyli Rojson i MSI we wspólnej kuźni

Połączona siła tarcz, czyli Rojson i MSI we wspólnej kuźni

Dzisiaj z samego rana Rojo zaskoczył nas krótkim filmem informacyjnym, który wstawił na swojej facebookowej stronie. Co ta za informacja? Patryk dał znać wszystkim obserwującym go na facebooku o zawiązaniu partnerstwa z MSI, jedną z najlepszych firm w branży komponentów komputerowych. Jakby ktoś się nie orientował, firma zajmuje się głównie produkcją notebookow, netbooków, płyt głównych, kart graficznych oraz komputerów typu All-In-One.


Trochę o filmie:


Rojo zaczyna w typowy dla siebie humorystyczny sposób, wyolbrzymia on pojęcie lokowania produktu zasłaniając dużą część widzianego przez nas obrazu logiem oraz nazwą MSI. Co poza tym? Jest on strasznie zadowolony z patronatu tego komputerowego giganta. Na kanale będą pojawiać się materiały z testowania produktów wspomnianej firmy. Sam fakt tej współpracy odbije się na PZR, które otrzyma wsparcie oraz na CHTR z nowym ciekawym podejściem. Co tak naprawdę podoba się Patrykowi najbardziej? Logo. Czarno-czerwona tarcza ze skyrimowym smokiem. Kogoś to jeszcze dziwi?!


Oryginalny post w materiałem możecie zobaczyć poniżej:Na stronie MSI pojawił się pierwszy konkurs związany ze współpracą z ROJEM!


Dokładnie dzisiaj, czyli 6 czerwca swój start ma konkurs pod nazwą „YOUTUBER TESTUJE!”. Jest to akcja rozpoczynająca dłuższą współpracę Patryka z firmą spod logo tarczy i smoka. O co dokładnie chodzi w konkursie? Wejdźcie na stronę z powyższego linku i przekonajcie się sami. Spróbujcie swoich sił, bo naprawdę warto. Konkurs trwa od dzisiaj 6 czerwca aż do 30 czerwca. Pamiętajcie jednak, że tylko do 20, można przesyłać prace konkursowe.


To nie jest pierwsza współpraca Rojsona i MSI. Mieli oni okazję spotkać się już w tym roku na IEM. Patryka można było znaleźć na ich stanowisku w Katowickim spodku. Więcej o tym możecie przeczytać w naszym artykule.


Zapraszamy również do sprawdzenia się w naszym quizie na temat Roja.


Co sądzicie o tej współpracy? Rojo i MSI - czy to dobry pomysł? Piszcie w komentarzach swoje zdanie na ten temat.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.