Polacy złapani przez ochronę na dachu wieżowca [WIDEO]

Polacy złapani przez ochronę na dachu wieżowca [WIDEO]

Ostatnio w sieci pojawił się film, na którym twórcy pokazują, jaki problem spotkał ich podczas próby wejścia na dach wieżowca w Dubaju.


Mowa tutaj o filmie z kanału PureX, którego twórcy wspinają się na wysokie budynki i pokazują niesamowite ujęcia z ogromnych wysokości. Ekipa wpadła na pomysł, żeby wejść na dach jednego z wyższych budynków w Dubaju. Aby tego dokonać, weszli do hotelu i wjechali windą na najwyższe 43 piętro budynku. Do tego momentu wszystko szło zgodnie z planem, dzięki czemu twórcy dostali się na dach, z którego rozciągał się piękny widok na miasto. Ich radość nie trwała jednak długo. Po krótkim czasie przyszedł po nich ochroniarz budynku i kazał im opuścić dach.

Film z tej sytuacji możecie obejrzeć poniżej:Na szczęście ochroniarz, który do nich przyszedł, okazał się bardzo miły. Po jego zachowaniu widać było, że miał on już wielokrotnie do czynienia z podobnymi sytuacjami. Zapytał bowiem YouTuberów, skąd przyjechali, a gdy oni odpowiedzieli, że są z Polski, to zadał pytanie, czy w naszym kraju też są tak wysokie budynki, jak te w Dubaju. Odpowiedź Polaków była oczywiście przecząca. Mimo że chłopakom z kanału Purex nie udało się zrobić wielu zdjęć z tamtego budynku, to jednak akcja skończyła się dobrze.

Ekipa nie poddała się po pierwszej wpadce. Panowie wspięli się na inny wieżowiec. Był to budynek biurowy, do którego twórcy dostali się, wchodząc razem z pracownikami. Widok z dachu tej budowli również jest niesamowity. W połączeniu ze wspaniałymi ujęciami produkcja jest wspaniałą okazją, aby zobaczyć miasto z zupełnie innej, pięknej perspektywy.

Tutaj możecie zobaczyć inny film twórców z rodzimego Wrocławia:


PureX to mały kanał, ale poziom ich filmów jest zdecydowanie warty uwagi. Widać, że twórcy przykładają dużą wagę do ujęć oraz montażu filmu, a co najważniejsza, mają oni niesamowite pomysły. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli oglądać znacznie więcej takich materiałów.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl