Kanał TVGRYpl i remont pokoju gracza - tak się teraz prezentuje

Kanał TVGRYpl i remont pokoju gracza - tak się teraz prezentuje

Każdy gracz marzy o takim pokoju, który dawałby jasno do zrozumienia innym, że to właśnie w nim mieszka osoba pasjonująca się grami wideo, a przy okazji znajdowałyby się w nim wszelkie nowinki techniczne. Redakcja GRYOnline.pl oraz Microsoft postanowili przeprowadzić pod koniec minionego roku specjalny konkurs, którego to główną nagrodą było przekształcenie kąciku zwycięzcy na świetnie wyposażony gaming room. 


Powodem, dla którego postanowiono przeprowadzić taką nietypową akcję było obchodzenie przez markę Xbox 15-lecia powstania. Firma chciała zatem podziękować tym ludziom, którzy w jakiś sposób jej zaufali i z największym polskim portalem o grach wideo zorganizować oryginalny konkurs. Na czym on polegał?

Do szóstego grudnia na podany na stronie konkursowej e-mail należało wysłać zdjęcie swojego pokoju i uzasadnić dlaczego to właśnie on powinien zostać wyremontowany. Ostateczny wygląd pomieszczenia był uczestnikom doskonale znany - na YouTube opublikowany został bowiem film, gdzie zaprezentowane zostały wszystkie zmiany jakie czekają na zwycięzcę.Tydzień po zakończeniu terminu nadsyłania zgłoszeń ogłoszone zostały oficjalne wyniki. Szczęśliwcem okazał się użytkownik magik1410, którego to pokój już niedługo miał zostać całkowicie zmieniony.
Otrzymaliśmy ponad 400 zgłoszeń (i dokładnie 1001 zdjęć) ze wszystkich zakątków Polski. Do zadania konkursowego podchodziliście na różne sposoby - niektórzy z rozrzewnieniem wspominali swój pierwszy kontakt z grami i konsolami, inni z kolei wybiegali w przyszłość i prezentowali swoją wizję pokoju gracza, a jeszcze inni wołali o pomoc i zmiany potrzebne od zaraz. Nie raz i nie dwa zaskakiwaliście nas swoją kreatywnością i historiami, w których główną rolę odgrywały gry, gracze, granie i wszystko, co z nimi związane.

Dzisiaj na kanał TVGRY.PL wrzucony został materiał, który ukazuje wszystkie etapy właściwego remontu. Przedstawia pomieszczenie przed renowacją oraz wygląd gaming roomu tuż po niej i, co najważniejsze, reakcję wygranego oraz jego radość. Oglądając poniższy materiał możecie się naprawdę  zdziwić jaka wielka różnica zaszła w mieszkaniu laureata. Otrzymał on oczywiście najwyższej jakości telewizor oraz sprzęt audio, a do tego konsolę Xbox One S.


Co sądzicie o akcji "Pokój nie do poznania"? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.