Nachodzą wielkie zmiany w Pokemon GO!

Nachodzą wielkie zmiany w Pokemon GO!

Chyba wszyscy pamiętamy moment, kiedy Pokemon GO weszło na rynek. Część społeczeństwa praktycznie oszalała na punkcie tej produkcji, co dało się mocno odczuć przez pierwsze miesiące po premierze. Mimo że popularność tytułu nieco zmalała, to twórcy nie zamierzają rezygnować z jego rozwoju.


Firma Niantic planuje wprowadzenie naprawdę przyjemnych nowości dla wszystkich fanów łapania wirtualnych potworów. Jedną z nich będzie powiększenie grona dostępnych w aplikacji tytułowych Pokemonów - do gry wprowadzona zostanie bowiem ich trzecia generacja. Kilka z już dostępnych tego typu stworzeń (chociażby te startowe lub zaimplementowane przy okazji Halloween) nie będą więc czuły się już osamotnione i do paczki dołączą kolejne stworki z regionu Hoenn.

Niedługo w Pokemon Go uświadczymy także moduł dynamicznej pogody


Ukazany na powyższym zdjęciu nowy moduł dynamicznej pogody to kolejna z nowości zaplanowanych przez Niantic. Tego typu rozwiązanie wpłynie znacząco na rozgrywkę. Przykładowo - jeśli będzie padał na danym terenie deszcz to analogicznie będziemy mieli tam większą szansę na złapanie jakiegoś wodnego potworka. Sprawa ma się podobnie z wodnymi oraz ognistymi atakami - deszcz sprawi, że konkretne ataki będą mocniejsze, a niektóre słabsze.

Wszyscy fani Pokemon GO zapewne z niecierpliwością oczekują nowości w ich ulubionej produkcji. Niantic obiecuje, że te pojawią się już niedługo.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.