Oto pierwszy zwiastun aktorskiego filmu Pokémon!

Oto pierwszy zwiastun aktorskiego filmu Pokémon!

Kto nigdy nie marzył o prawdziwym Pokemonie, który byłby słodki na co dzień i groźny wtedy, kiedy trzeba? Cóż, pomarzyć zawsze można... albo pójść do kina w 2019 roku. 


Pogłoski o aktorskiej wersji Pokemonów słychać było słychać już od jakiegoś czasu, natomiast właśnie został zaprezentowany pierwszy zwiastun tej produkcji. Pokemony w realnym świecie wyglądają tak samo dziwnie i surrealistycznie, co po prostu dobrze. Zobaczcie sami:Będzie to pierwszy tego typu film z Pokemonami i, co widać po trailerze, będzie rządził się on swoimi prawami.  Kwestie Pikachu nie będą ograniczone do charakterystycznego "Pika Pika", bo w roli samego Pikachu - a raczej jego głosu i charyzmy - wystąpi Ryan Reynolds, znany głównie jako odtwórca roli Deadpoola.

Fabuła filmu będzie skupiać się na poszukiwaniach Harry'ego Goodmana, którego będzie szukał jego syn Tim wraz z Pikachu u swojego boku. Będąc w Ryme City, gdzie mieszkają ludzie z innymi Pokemonami, dwójka nietypowych detektywów stanie przed zadaniem rozwiązania pokrętnej intrygi i odnalezienia ojca Tima.

Światowa premiera zapowiedziana jest na 10 maja 2019 roku i nie możemy się jej już doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.