Podziękowania widzów Futbolove dla reprezentacji Polski!

Podziękowania widzów Futbolove dla reprezentacji Polski!

Mistrzostwa Europy 2016 we Francji już za nami. Formalnym zwycięzcą została oczywiście reprezentacja Portugalii i serdecznie jej gratulujemy, aczkolwiek nie ma wątpliwości, że to kadra Rzeczypospolitej Polskiej dostarczała nam największych emocji i nie zważając na miliony złożonych w jej stronę ukłonów po przegranej z mistrzami Europy, uczyńmy to jeszcze raz z równie wielkim szacunkiem. Dziękujemy!


Jeszcze tak niedawno rozpierała nas duma, że nasza reprezentacja dotarła do pojedynku ćwierćfinałowego. Niestety przez losowość rzutów karnych nie udało się nam wywalczyć walki o finał. Nie ujmuje to jednak w żadnym stopniu polskim piłkarzom, którzy przechodząc niesamowity rozwój po czterech latach wyczerpujących treningów pokazali po prostu na co ich stać. Dominik z kanału Futbolove zdecydował się na pewien gest w ramach podziękowań, o którym pisaliśmy tutaj. Polscy kibice udowodnili, że w ważnych chwilach potrafią się jednoczyć i na skrzynkę pocztową twórcy wysłali setki materiałów wideo z podziękowaniami całej kadrze, w tym trenerowi i całemu sztabowi. Film możecie obejrzeć poniżej:
Ten materiał został obejrzany już nawet przez legendę polskiej piłki nożnej i obecnego prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka! Dzięki temu, film obejrzą tysiące osób wśród których nie zabraknie zapewne gwiazd naszej reprezentacji! Gratulacje Dominik!Niewątpliwie taki "projekt" należy się ludziom, którzy walczyli o dobre imię Polski w czasie trwania EURO 2016. Przyłączamy się do tych podziękowań i życzymy dalszych sukcesów w ramach piłkarskiego reprezentowania Polski. Dziękujemy za niezwykłe emocje!


Jak oceniacie gest Dominika? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.