Niecodzienne podziękowania JDabrowskiego

Niecodzienne podziękowania JDabrowskiego

JDabrowsky, młody twórca internetowy, który jeszcze niedawno zdobył milion subskrypcji, postanowił odwdzięczyć się wszystkim ludziom, dzięki którym doszedł do miejsca, w którym obecnie się znajduje. W swój wzruszający i dający wiele do myślenia film, włożył całe serce, by móc pokazać ludziom, czym tak naprawdę były dla niego te 3 lata na YouTube...


W sobotę 6 sierpnia, Jan, na ekranie swojego monitora ujrzał liczbę miliona subskrybentów. Ta chwila, z pewnością należy do jednych z najprzyjemniejszych na świecie. Fakt, że tak ogromna społeczność widzów skupiła się wokół jednej osoby, która jest obdarzana wielkim szacunkiem oraz tworzy autorytet dla wielu ludzi, wzbudza podziw chyba u każdego. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy infografikę, która w przejrzysty sposób przedstawia, jak przez te wszystkie lata wyglądał rozwój kanału Jasia. Po więcej zapraszamy tutaj.


1d9a9e7395f4491e950190497aca6322
Dzisiaj - 29 września, YouTuber na swoim profilu Facebook ogłosił, że film z okazji niedawno zdobytego miliona pojawił już się na kanale. Jednak materiał nie ma na celu samego podziękowania za kolejne zero, których Jan ma już kilka, lecz uświadomienie widzom, że wszystko co do tej pory go spotkało i ukształtowało, to w przeogromnej części ich zasługa.

5eeaee7a589b4c8b95e8e2ad6bd9792a Jaś z braćmi

Twórca na samym początku wspomina o miejscu, w którym się urodził, szkołę, która go ukształtowała i dała znajomości na całe życie. Dziękuje rodzinie, która podarowała mu wszystko co było potrzebne, by mógł się rozwijać, wspierali go i wierzyli, że w przyszłości będzie kimś wielkim. Mówi także o swoich braciach, do których w każdej trudnej chwili może się zwrócić o pomoc. Wspomina YouTuberów, którzy poświęcili mu czas, gdy on sam jeszcze zaczynał swoją przygodę, a w szczególności dziękuje Skkf'owi, który zapoczątkował w nim pasję, którą każdego dnia obserwujemy na kanale Jasia.


Wszystkie te osoby w większym lub mniejszym stopniu przyczyniły się do ukształtowania postrzegania świata i życia przez młodego twórcę. Jednak JDabrowsky wspomina, że główną przyczyną jego sukcesu i spełnienia marzeń, jest każda, pojedyncza osoba, która co jakiś czas klika w film i zanurza się w zwariowanym świecie Jana. Youtuber stwierdził, że każdy jego subskrybent to jedna, mała kropla, która razem z całą resztą, miliona kropli tworzy wielki ocean... I to właśnie za ten ocean, pragnie podziękować Jaś Dąbrowski.


Pragniemy także złożyć najwspanialsze życzenia, Tobie, Janie, z okazji dzisiejszych urodzin! Wszystkiego najlepszego!


Co sądzicie o filmie twórcy? Dał Wam do myślenia, a może zainspirował do czegoś? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl