Podsumowanie wizyty Gimpera i Atora u Korwina.

Podsumowanie wizyty Gimpera i Atora u Korwina.

Tomasz Działowy znany jako Gimper (ok. 330 tys. subskrypcji) oraz Krzysztof Woźniak znany jako Ator (ok. 112 tys. subskrypcji) w dniach 12.11. - 13.11 br. odbyli podróż do Belgii, a dokładniej do jej stolicy, Brukseli. Ich głównym celem był Parlament Europejski. Spotkali się w nim z prezesem Kongresu Nowej Prawicy. Jest nim oczywiście znany przez wielu, Janusz Korwin-Mikke. Pewnie zapytacie jak tego dokonali. Gimper został bowiem laureatem konkursu na fanpage'u KNP. Wygraną była podróż właśnie do Brukseli. Po rozmowach, udało mu się zabrać ze sobą Atora. Wybór nie był przypadkowy i każda osoba znająca Krzysztofa go zrozumie.

Jak panowie mówili w swoich vlogach, obiecaną mieli na miejscu rozmowę z samym prezesem. Do tego też doszło, dzięki czemu już na YouTube możemy oglądać pierwsze i nie ostatnie wywiady. Jak zapowiedział Ator, w przeciągu kilku dni pojawi się wywiad z Korwinem na temat wojny. Wróćmy jednak do pierwszych dwóch filmów, a co za tym idzie pierwszych wrażeń Tomasza i Krzysztofa z Brukseli. Już 12 listopada wrzucili oni na swoje kanały po jednym takim filmie. Mówili w nim głównie o absurdach w Parlamencie Europejskim. Wszystkie ww. produkcje, obejrzycie na dole tego artykułu, lecz na koniec dodamy, że wszystkie z nich cieszą się dosłownie ogromną popularnością.  Szczególnie może tak mówić Ator, którego film "zalajkowało" już ok. 5 tys. osób, ustanawiając tym samym rekord na jego kanale. Jakby tego mało, wyświetlenia stale rosną za sprawą udostępnienia filmu przez samego Janusza Korwin - Mikkego, na swoim fanpage'u liczącym ponad 500 tys. fanów. Gratulacje!

LISTA FILMÓW Z BRUKSELI [chronologiczna, stale aktualizowana]:Jeśli jesteście ciekawi co takiego napisał Tomasz, że wygrał ten konkurs zapraszamy do osobnego artykułu, który przeczytacie klikając tutaj.