Podsumowanie trzech lat kanału TheNitroZyniak

Podsumowanie trzech lat kanału TheNitroZyniak

Kanał NitroZyniaka obchodzi dziś trzecie urodziny. W ciągu tych lat, jego kanał miał swoje wzloty i upadki, lecz po jego subskrypcjach możemy wywnioskować, że osiągnął ogromny sukces. Tymczasem, z tej okazji przygotowaliśmy podsumowanie jego twórczości.


Cała przygoda z kanałem TheNitroZyniak zaczęła się od pierwszego odcinka serii "rozmów telefonicznych". W filmie tym, Sergiusz trollował panią z T-Mobile przez telefon. Trzeba przyznać, "Wieszak" miał zawsze cięty humor i dobre pociski:



Powyższy film spodobał się tysiącom osób. Nie należy on jednak obecnie do tych najchętniej oglądanych. Obczajcie więc jego 5 najpopularniejszych filmów:


1 MIEJSCE



2 MIEJSCE



3 MIEJSCE



4 MIEJSCE



5 MIEJSCE



Trzeba przyznać, że przy filmach tych można się nieźle pośmiać. Do tego, w pełni odzwierciedlają one całego Nitra w Internecie!


Czas na kanał TheNitroZyniak przez pryzmat cyferek i statystyk. Zobaczcie sami jak to się prezentuje:


Liczba wyświetleń kanału: 171 000 000+
Subskrypcje: 837 000+
Filmy: 1585+
Łapki w górę: 12 342 000+
Łapki w dół: 434 000+
Średni czas oglądania filmu: 1:58

 

Wyniki są oszałamiające, a jego przyrosty oraz wyświetlenia miesięczne to marzenia wielu twórców internetowych. Możemy mu tylko pozazdrościć!


Dzisiejsze urodziny kanału nie odbyłyby się bez filmu jubilata. Nitruś zrobił podsumowanie 3 lat w jednym filmie! Możemy zobaczyć je tu:



Nam pozostało już jedynie tylko pogratulować temu YouTuberowi oraz życzyć kolejnych równie dobrych 3 lat na polskim YouTube!


Miłosz Zduńczuk

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl