Podsumowanie czwartego sezonu PZR + oficjalne rozpoczęcie kolejnego!

Podsumowanie czwartego sezonu PZR + oficjalne rozpoczęcie kolejnego!

Patryk Rojewski jest jednym z tych twórców, którzy od samego początku swojej działalności chcą łączyć się ze swoją widownią i na wszelki możliwy sposób się z nią integrować - chociażby poprzez spotkania na różnych eventach. Rojo postanowił pójść o krok dalej i sam zorganizować imprezę, której głównym celem jest wspaniała zabawa i rodzinna atmosfera. Mowa tutaj oczywiście o PZR (Paintball z Rojem), którego czwarty sezon niedawno dobiegł końca.


Żadnemu widzowi Patryka tej imprezy oraz jej idei nie trzeba przypominać. Sam inicjator podkreśla, że jej głównym celem jest po prostu dobra zabawa w otoczeniu wspaniałych osób oraz szczera integracja. Corocznie odbywa się kilka edycji PZR i każda organizowana jest z jeszcze większym rozmachem, i w coraz to ciekawszych miejscach. Warto przypomnieć, że pierwszy raz event ten miał miejsce w 2012 roku, w Zabrzu. Poniżej zamieszczamy relację z tego wydarzenia, która dla wielu będzie na pewno sentymentalną podróżą:Od tamtego momentu zmieniło się wiele jeżeli chodzi o organizację oraz rozmach całego przedsięwzięcia. Jego całokształt zyskał aprobatę wielu sponsorów oraz patronów, dzięki którym projekt PZR do dziś dnia się rozwija i od ponad czterech lat możemy brać udział w jeszcze lepiej przygotowanym evencie. Do tej pory byliśmy świadkami XXIX odsłon tego wydarzenia - trzy ostatnie zakończyły sezon czwarty. Dla tych, którzy nie śledzą tematu zbyt dokładnie - zamieszczamy poniżej wszystkie relacje z ubiegłorocznych edycji. Dzięki nim będziecie mieli pełniejszy obraz tego, na czym tak właściwie PZR polega.

Powyższe edycje to już jednak przeszłość. Rojo opublikował dzisiaj bowiem oficjalne podsumowanie czwartego sezonu PZR, a co za tym idzie - rozpoczął kolejny, który z przytupem startuje na przełomie marca oraz kwietnia. Wszystko dlatego, że pierwsza odsłona będzie zarówno jubileuszową - XXX w historii. Z tej okazji Rojo przygotował masę atrakcji oraz postanowił jeszcze bardziej urozmaicić imprezę. Przede wszystkim akcja rozgrywać się będzie na dwóch polach tematycznych + uczestnicy będą mogli udać się po kolejną dawkę emocji do parku linowego oraz na gokarty. To wszystko już za naprawdę niedługo w Lublińcu! Więcej dowiecie się oglądając przygotowane podsumowanie sezonu czwartego oraz zapowiedź piątego: 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.