Podsumowanie gali FAME MMA!

Podsumowanie gali FAME MMA!

Wczoraj miejsce miała pierwsza edycja Fame MMA. Oznacza to, że spełniły się marzenia Boxdela i Wojtka Goli, którzy na przygotowanie eventu poświęcili bardzo dużo czasu. Gala odbyła się w Koszalinie, gdzie pomimo niezbyt dobrej lokalizacji, pojawiło się wielu fanów YouTuberów. Wyniki walk nie były ogromnym zaskoczeniem, lecz wszyscy pokazali, na co tak naprawdę ich stać.


Wydarzenie rozpoczęło się około godziny 20:00. Pierwszą walką, którą zobaczyła Koszalińska publiczność oraz widzowie zgromadzeni przed ekranami, było starcie Bogasa ze Ztrolowanym. Ci, którzy wykupili specjalny dostęp do transmisji gali, mieli okazję dodatkowo posłuchać profesjonalnego komentarza prowadzonego przez AdBustera i Trybsona. Pojedynek stoczony został w trzech rundach, przy czym każda trwała trzy minuty. Na publiczności znajdowali się fani obu YouTuberów, jednak największy doping dostawał Sebastian.  Walka zakończyła się zwycięstwem Ztrolowanego przez nokaut techniczny Bogasa pod koniec trzeciej rundy.Następnie odbyła się walka Marka Wilczaka z Łukaszem Lupą, którą wygrał drugi z panów przez nokaut w drugiej rundzie. Pojedynkiem, na który z pewnością czekali wszyscy widzowie drugiej konferencji Fame MMA, było starcie Kuberta "Kena" Korczaka z Krzystianem "Krychą" Wilczakiem. Panowie podczas rozmów przy stole konferencyjnym odnosili się do siebie bardzo lekceważąco i wzajemnie się wyzywali. Każdy był pewny swojej wygranej, jednak dopiero walka zweryfikowała, który z nich jest lepszy. Zwycięzcą został Krystian Wilczak, który w drugiej rundzie dokonał technicznego nokautu.


Później na ringu stoczona została prawdziwa walka rycerska. Zmierzyli się w niej Piotr Celej i Krzysztof Olczak, który okazał się zwycięzcą potyczki. Kolejną parą byli Michał Handke i Maksymilian Wiewiórka. Przewagą doświadczenia, jak i masy wygrał pierwszy z nich. Następna walka również wzbudzała wiele emocji na konferencjach. Zmierzyli się w niej Dawid "Surfer"Ozdoba i Dawid "Ambro" Ambroziak. Lider grupy BadBoys, który jest starszy od swojego przeciwnika o 13 lat, był bardzo pewny swojej wygranej podczas wywiadów. Na konferencji chętnie rzucał uszczypliwe uwagi w stronę innych, a nawet doszło do bezpośredniej konfrontacji z Adrianem Polakiem, który został kopnięty przez Dawida w twarz. Walkę na ringu wygrał jednak jego spokojny przeciwnik - Ambro. Pokazuje to, że nie pewność siebie jest najważniejsza, a koncentracja i umiejętności.Ostatnie dwie walki wieczoru były tymi najbardziej wyczekiwanymi przez publiczność i widzów online. Pomiędzy ich uczestnikami widać było prawdziwe konflikty, które chcieli rozwiązać właśnie w ten sposób. W przedostatniej walce na ringu spotkali się Daniel Magical z Adrianem Polakiem. Walka była bardzo zacięta, jednak według komentatorów nie za dużo miała wspólnego ze sportem. Warto podkreślić jednak, że żaden z panów nie zajmuje się sportami walki na poważnie. Ostatecznie walkę wygrał Adrian Polak w trzeciej rundzie. Następnie przyszedł czas na ostatnią i najważniejszą walkę na gali. Na ringu doszło do starcia Boxdela z Guzikiem. Ich walka została zapowiedziana najwcześniej, a wszyscy widzowie czekali na nią z niecierpliwością. Ta potyczka najbardziej przypominała profesjonalne starcia na ringu. Widać, że obaj panowie bardzo przyłożyli się do ćwiczenia i pokazali, na co ich stać. W walce lepszym okazał się Boxdel, dla którego jako współorganizatora walki było to szczególne wyróżnienie.Co ciekawe, już zapowiedziana została druga edycja Fame MMA. Tym razem jednak ma odbyć się ona w Warszawie. Z pewnością przyczyni się to do większej ilości widzów i jeszcze lepszej organizacji. Dzięki tej zapowiedzi niektórzy YouTuberzy już wiedzą, że mogą zacząć się przygotowywać. Bardzo prawdopodobne, że wtedy zobaczymy te najbardziej oczekiwane walki. Trzeba będzie na nie jednak jeszcze trochę poczekać. Ta edycja przebiegła bez większych problemów, za co należą się ogromne gratulacje dla organizatorów. Wykazali się oni dobrą organizacją eventu, na który czekali widzowie.