Podsumowanie charytatywnego streama Ekipy Fantasy!

Podsumowanie charytatywnego streama Ekipy Fantasy!

Ekipa Fantasy po raz kolejny udowodniła jak ogromną siłę ma Internet. Szósty stream charytatywny zakończył się sukcesem - udało się osiągnąć sto procent celu, a tym samym pomóc dwóm dziewczynkom. 


Zanim przejdziemy do szczegółów minionej transmisji, to warto cofnąć się nieco w czasie. Wszystko rozpoczęło się od zapowiedzi streama wplecionego w film opublikowany na kanale "Ekipa Fantasy". Materiał nie zdobył dużej popularności, ale patrząc na sukcesy poprzednich edycji wydarzenia można było się spodziewać zwrotu akcji.

Taki rzeczywiście nastąpił 29 listopada o godzinie 18:00, kiedy to Vibe, Jcob, N3jxiom, Kamyk, Koza, Dev oraz Lachu zasiedli przy "jednym stole" i rozpoczęli wyjątkową transmisję. "Fifacze" za cel obrali sobie pomoc Klaudii - dziewczynka potrzebowała ponad 120 tysięcy złotych na leczenie przy użyciu komórek macierzystych.W niedzielę poinformowaliśmy Was na naszym facebookowym profilu, że cel udało się osiągnąć. Oczywiście stream w momencie osiągnięcia 100 procent się nie skończył. Twórcy zalecili widzom wspieranie Wiktorii. Internauci nie zawiedli i szybko zapełnili skarbonkę darowiznami w wysokości 25 tys. złotych, które zostaną przekazane na zakup proteza nogi - jedynej możliwości na sprawność młodej dziewczyny.Samą akcję wsparło ponad 7 tysięcy osób, a transmisję obejrzano około milion razy. Taki wynik przełożył się na uzyskanie 1 miejsca na karcie na czasie. Obserwując akcję Ekipy Fantasy chyba nie ma wątpliwości, że Internet może posłużyć do czynienia dobra.Siódemce twórców oraz wszystkim wspierającym stream oczywiście gratulujemy i dziękujemy! Miejmy nadzieję, że kolejna edycja charytatywnego streama będzie równie udana.

 

Co sądzicie o wyniku charytatywnego streama Ekipy Fantasy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.