Współpraca Roja i Izaka nabiera tempa

Współpraca Roja i Izaka nabiera tempa

YouTuberzy w swoich filmach coraz częściej stawiają na współpracę. Jest to coś co cieszy zarówno ich samych jak i widzów, którzy często oglądają kanały kilku współpracujących ze sobą twórców. Ci, którzy uczestniczyli w trasie Rich Tour zżyli się ze sobą szczególnie mocno, czego najlepszym dowodem jest pogłębiająca się współpraca na przykład między Rojem i Izakiem.


Rojo od zawsze powtarza, że gry łączą, a nie dzielą. Tak jest i w tym przypadku, ponieważ jakiś czas temu na YouTube utworzył się nam nowy duet, między wcześniej wspomnianymi Patrykiem "Rojem" Rojewskim i Piotrem "Izakiem" Skowyrskim. Zwłaszcza ten weekend był bogaty we wspólne materiały.


 

W filmach z gry WWE 2K15 mogliśmy przekonać się czy Izak faktycznie we wszystkim jest zwycięzcą, a także dowiedzieć się trochę więcej o tym co o wrestlingu i zapaśnikach myślą obaj YouTuberzy.

W odcinkach z CSGO Izak postanowił przejść misje w nowej operacji z innym YouTuberem. Kiedy podzielił się tym pomysłem ze swoimi widzami i zapytał kogo chcieliby zobaczyć z nim w duecie odpowiedź była jednogłośna, widzowie wybrali Roja. Dlatego w ten weekend mogliśmy zobaczyć wspólne odcinki na obu kanałach, gdzie Piotrek i Patryk walczyli z przeciwnikami w nowym trybie polegającym na odpieraniu fal wrogów.

Po za materiałami z gier pojawił się też wstępniak do Happy Wheels u Roja, w którym udział wziął nie tylko Izak, ale też większość członków ekipy Rich Zone.Obejrzeliście już wszystkie materiały jakie pojawiły się na kanale Roja i Izaka w ten weekend? Jeśli nie, to zapraszamy Was do nadrobienia zaległości. Co myślicie o współpracy obu YouTuberów? Napiszcie w komentarzach!


Oskar Wadowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.