Podsumowanie 4. edycji Regat YouTuberów!

Podsumowanie 4. edycji Regat YouTuberów!

Wczoraj odbyła się 4. edycja Regat YouTuberów, na których pojawiło się wiele znanych gwiazd, odbyły się tytułowe regaty, a także charytatywny stream. Oto podsumowanie tego wydarzenia.


4. edycja Regat YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów odbyła się 26 maja w Węgorzewie. Podczas imprezy panowała zdrowa rywalizacja między YouTuberami, którzy mieli okazję spotkać się ze sobą w niecodziennych okolicznościach. W wydarzeniu wzięli udział między innymi: Magic of Y, 5 Sposobów NaCyber Marian czy smiechawaTV.

Nowymi mistrzami Polski w regatach YouTuberów zostali: Agnieszka Grzelak, Smav, Dominik Rupiński, Aleksandra Długołęcka, Patrycja Wolff i Zdzisław Smoczyński w roli sternika. Gratulujemy! Pełne wyniki znajdziecie poniżej:Wydarzeniu towarzyszył charytatywny stream, który był obsługiwany przez Cyber Mariana, a pieniądze były zbierane na rzecz fundacji Pokonaj Raka. W jego trakcie pojawiło się wielu znanych YouTuberów obecnych na Regatach. Oto zapis:W tym miejscu natomiast dostępna jest relacja zdjęciowa z wydarzenia. Bardzo cieszymy się, że organizowane są wydarzenia tego typu, bo jest to idealne połączenie dobrej zabawy, integracji oraz niesienia pomocy potrzebującym.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.