Podcast Krzysztofa Gonciarza najpopularniejszy w Polsce... w jeden dzień!

Podcast Krzysztofa Gonciarza najpopularniejszy w Polsce... w jeden dzień!

Krzysztof Gonciarz trafił w dziesiątkę! Jego decyzja o stworzeniu własnego podcastu spotkała się z niezwykle pozytywnym odzewem społeczności. Po niespełna dwudziestu czterech godzinach nowy projekt twórcy znalazł się na szycie popularności w Polsce.


Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że Krzysztof Gonciarz opublikował na Spotify pierwszy odcinek swojego autorskiego podcastu. Decyzja influencera okazała się naprawdę świetnym pomysłem, czego dowodem jest awans na pierwsze miejsce w rankingu "Najpopularniejszych podcastów" w Polsce.

O sukcesie twórca poinformował za pośrednictwem Instagram Stories. Od tamtego czasu minęło już trochę czasu, więc specjalnie wszedłem na Spotify, by sprawdzić czy Krzysztof Gonciarz nadal figuruje na pozycji lidera. W momencie pisania tego artykułu (17.01, godzina 22:06) stan rzeczy pozostaje niezmienny.

Źródło: Instagram


Jak prezentuje się reszta rankingu? Tuż za Krzyśkiem widnieje podcast "Ja i moje przyjaciółki idiotki" od Tu Okuniewska. Podium z kolei zamyka "Dwóch Typów Podcast", czyli autorski program Gargamela i Generatora Frajdy.

Ciekawe jak długo Krzysztof Gonciarz utrzyma "koronę". Zależy to oczywiście od regularności publikowania podcastów i zainteresowania społeczności.

 

Co sądzicie o podcaście Krzysztofa Gonciarza? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.