Początki Krzysztofa Golonki z kanału Trenuj z Krzychem!

Początki Krzysztofa Golonki z kanału Trenuj z Krzychem!

Zapewne większość z Was kojarzy kanał prowadzony przez Krzysztofa Golonkę, czyli trenuj z Krzychem! Krzysiek ma niesamowity talent, a na swoim kanale nie raz gości wiele znanych osób. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się jakie były jego początki? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszamy Was do obejrzenia jego ostatniego filmu!


Wszyscy wiemy z czego słynie kanał Krzycha, jednak co robił jego właściciel zanim zasłynął na YouTube? W dzisiejszym filmie postanowił on odpowiedzieć nam na to pytanie.


W filmie, Krzysztof pokazał swój pokój, pochwalił się też swoimi trofeami, a ponadto pokazał swój pierwszy telefon i aparat, którym kiedyś nagrywał tricki piłkarskie. Następnie zaprowadził nas do garażu, który był miejscem nagrywania jego sztuczek z piłką kiedy nie dopisywała pogoda, a potem do kuchni, która pełniła tą funkcję kiedy garaż był zajęty. Kiedy jednak i tam brakowało miejsca udawał się on do magazynu, a jakby tego było mało, kiedy brakowało mu piłki żonglował... papierem toaletowym! Wszystko to obrazuje jakim Krzychu jest ogromnym pasjonatem. Pokazuje on w ten sposób, że aby osiągnąć coś wielkiego nie trzeba mieć ani niesamowitego sprzętu, ani doskonałych warunków. Wystarczy pasja i wytrwałość w dążeniu do doskonałości w tym co się robi, żeby osiągnąć sukces!


Jakby opowieści z przeszłości było mało, w materiale tym możemy się o Krzysztofie dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy, których na pewno wielu jego widzów nie wiedziało przed obejrzeniem tego nagrania. Jeśli i Wy chcecie dowiedzieć się więcej, zachęcamy Was do obejrzenia filmu Krzycha! Zapraszamy też do zasubskrybowania tego kanału, żeby być na bieżąco z jego materiałami.
avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu