Pobij rekord Guinnessa z Ajgorem Ignacym

Pobij rekord Guinnessa z Ajgorem Ignacym

Jak mogą wyglądać marzenia i cele 19-latka? Według Ajgora Ignacego może to być na przykład założenie zespołu Disco Polo, wyprawa w kosmos albo znalezienie się w księdze rekordów Guinnessa.  Z dodanego dzisiaj na kanał youtubera filmiku dowiadujemy się, że Igor wraz ze swoimi widzami postanowił zrealizować właśnie to ostatnie, czyli pobicie rekordu Guinnessa. Dlaczego akurat taki pomysł? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć w opisie wydarzenia:


 
W tym roku, każdy z nas będzie mógł pobić rekord Guinessa! Czemu? Bo tak. Bo nie każdy ma rekord Guinessa na swoim koncie, i nie zawsze da się go zrealizować. Dzięki temu wydarzeniu, może to się zmieni.

W filmie Igor poprosił swoich obserwatorów i widzów, aby pomogli mu w wymyśleniu zadania, które będą później próbowali wykonać. Propozycje YouTubera to między innymi stworzenie największego kebaba na świecie oraz ubranie jak największej ilości koszulek. W dyskusji na wydarzeniu jednym z ciekawszych pomysłów to utworzenie największego chóru, który w tym samym czasie zaśpiewałby frazę "Mały szary człowiek" znaną z intra kanału Ajgora.Na facebookowym wydarzeniu organizowanym przez Igora przycisk "Wezmę udział" kliknęło już ponad 2 tysiące osob. Jeżeli Ty również chciałbyś uczestniczyć w biciu rekordu Guinessa, dołącz do wydarzenia i pomóż osiągnąć Ajgorowi wyznaczony przez niego cel.

Weźmiecie udział w tej inicjatywie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.