Po ponad miesiącu oczekiwań jest już nowe "Z Dupy"!

Po ponad miesiącu oczekiwań jest już nowe "Z Dupy"!

Wyjątkowo długo, bo ponad miesiąc i tydzień czekaliśmy na nowy - 58 odcinek programu "Z Dupy" na kanale Człowieka Wargi. W końcu się doczekaliśmy! O czym jest nowy program i co robił Maciej podczas tej nieobecności z kultowym programem? Tego dowiecie się w tym wpisie!


Od 57 odcinka na kanale Człowieka Wargi działo się wbrew pozorom mnóstwo rzeczy! Opublikował on 7 filmów, w tym kolejne odcinki programów takich jak: "Kurwtura Głupcze", "Strzał z dupska" czy "Świnka Popka". Najchętniej oglądany był jednak special, w którym Człowiek Warga chwali się swoim Homunculusem!


Nowy, 58 odc. miał pojawić się już ok. 16:00, ale z powodu problemów z przesyłaniem materiału, pojawił się on o 22:00 - na szczęście tego samego dnia!W najnowszym filmie, Maciek odwiedza m.in. festiwal masła, ale też festiwal rocka. Opowiada natomiast o sukcesie charytatywnej akcji (więcej przeczytacie o niej klikając tutaj), o programie Yayo, protestach, konkursie na hasło policji czy gwoździu w Pytanie na Śniadanie. Koniecznie obejrzyjcie ten film! Sam twórca mówił przed nim, że z jego produkcją było mnóstwo roboty, ale jak obejrzał go przed wrzuceniem to "było super":
Czekaliście na ten odcinek? Jak Wam się on podoba?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.