Płyta Kamerzysty Kruszwila sprzedażowym hitem

Płyta Kamerzysty Kruszwila sprzedażowym hitem

"Afirmacja" - debiutancki krążek Kamerzysty, miał swoją premierę 12 września. Płyta, na której znajduje się 18 piosenek YouTubera, bije rekordy sprzedaży. 


Płyta Kamerzysty miała zostać wydana pod koniec lipca tego roku, jednak w związku z problemami YouTubera oraz jego producenta, premiera została przesunięta na wrzesień. Do tego czasu, album w wersji preorderowej został wyprzedany ponad... 20 tysięcy razy! 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Ponad 20.000 sprzedanych sztuk płyty, dziękuje. Już 13 września wjeżdża klip za 50.000 pln netto 🔥


Post udostępniony przez Kamerzysta 🎥 (@kamerzysta69)


Z dniem premiery płyta Kamerzysty trafiła do salonów Empik. Jak poinformował Kruszwil i tam okazała się absolutnym hitem. W większości sklepów pierwsza dostawa została wyprzedana, co świadczy o wielkim zainteresowaniu albumem YouTubera.
Tak wielkie zainteresowanie płytą Kamerzysty jest porównywalne z zainteresowaniem wydań najpopularniejszych artystów w kraju. Najbliższe tygodnie oraz zestawienie Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS) pokażą z jak wielkim sukcesem YouTubera mamy do czynienia. Oprócz zapewnień twórcy na temat rekordowej sprzedaży, o wyjątkowym zainteresowaniu świadczą wyświetlenia jakie generują utwory Kamerzysty. Najnowszy z nich - AIR FORCE ONE osiągnął 1,5 miliona wyświetleń w zaledwie 3 dni.


Co sądzicie o muzyce Kamerzysty?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.