Płyta Ekipy już w przedsprzedaży pokryła się złotem!

Płyta Ekipy już w przedsprzedaży pokryła się złotem!

Ekipa Friza z kolejnym miesiącem udowadnia, że nie istnieją dla niej rzeczy niemożliwe. Ostatnie tygodnie to m.in. kolejne rekordy wyświetleń na polskim YouTube osiągane przez publikacje teledysków do nadchodzącej płyty Ekipy. Tymczasem, wspomniany "SEZON 3", czyli debiutancki album YouTuberów, pokrył się statusem Złotej Płyty i to już w preorderze!


Ponad 15 tysięcy sztuk płyt, taką liczbę albumów sprzedała Ekipa w samym preorderze, który nadal trwa. Co bardzo ważne, liczba odzwierciedla jedynie sprzedaż fizycznej wersji płyty, z pominięciem odsłon w cyfrze - w tym dziesiątek milionów wyświetleń na YouTube czy Spotify.

Sukcesem podzielił się Friz w najnowszym poście na swoim Twitterze:

 Wszystko wskazuje na to, że po zliczeniu odtworzeń w cyfrze oraz sprzedaży fizycznej albumu, "SEZON 3" czeka jeszcze przynajmniej kilka wyróżnień, a osiągnięcie statusu platynowej płyty może być kwestią czasu. Z resztą jak przed chwilą dodał Karol na swoim Twitterze, licząc odtworzenia z cyfry, album ma już platynę. Czekamy jeszcze oczywiście na oficjalne przekazanie wyróżnienia dla Ekipy.

 Oficjalna premiera krążka została zapowiedziana na czerwiec tego roku. Płyta dostępna jest w sprzedaży w sklepie Ekipatonosi.pl.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.