Płonący samobójca streamował na Facebooku!

Płonący samobójca streamował na Facebooku!

Ostatnimi czasy coraz częściej na Facebooku pojawiają się materiały, które zdecydowanie nie powinny się na nim znaleźć. W ten weekend, po raz kolejny można było ujrzeć za pomocą usługi Facebook Live szokujące zdarzenie, kiedy to 33-letni Jared McLemore postanowił podpalić się i streamować swoją śmierć.
W ten weekend zmarł mężczyzna, który cały w płomieniach wbiegł do zatłoczonego baru. Całe wydarzenie streamował za pomocą Facebook Live. 33-letni Jared McLemore, po oblaniu się naftą podpalił się, po czym wbiegł do lokalu Murphy's Bar w Memphis, w którym rzekomo miała wtedy pracować jego była dziewczyna. Po ich zerwaniu na McLemore'a został nałożony zakaz zbliżenia do kobiety ze względu na znęcanie się i nieleczone zaburzenia psychiczne. Mężczyzna zmarł w szpitalu na skutek obrażeń.

 Murphy's Bar, w którym doszło do tragicznego zdarzenia, oficjalnie oświadczył że nikomu z obecnych nie stała się krzywda, a także podziękował za wsparcie w tych trudnych chwilach. Została również założona strona GoFundMe na rzecz pomocy dziewczynie, która była celem ataku niezrównoważonego byłego.Facebook już od jakiegoś czasu zmaga się z epidemią takich materiałów, które trafiają do portalu. Zaledwie w zeszłym miesiącu pisaliśmy o mężczyźnie, który zabójstwo, którego dokonał, opublikował na swojej tablicy. CEO Mark Zuckerberg wydał niedawno oświadczenie na temat planów związanych z walką z tym problemem. Wiąże się z tym między innymi zatrudnienie 3000 nowych pracowników w celu monitorowania portalu pod względem takiej zawartości.

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl